rodo

MIME-Version: 1.0
Content-Type: text/html; charset=UTF-8
Content-Transfer-Encoding: 7bit

.mceResizeHandle {position: absolute;border: 1px solid black;background: #FFF;width: 5px;height: 5px;z-index: 10000}.mceResizeHandle:hover {background: #000}img[data-mce-selected] {outline: 1px solid black}img.mceClonedResizable, table.mceClonedResizable {position: absolute;outline: 1px dashed black;opacity: .5;z-index: 10000}

Mając na uwadze, że w dniu 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady ( UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Transtica Mariola Orchel, z siedzibą w Krakowie, ul. Vetulaniego 1A/201, 31-227 Kraków.
Dane przetwarzane są wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym, kontakt związany z wykonywaniem umowy, a także przesyłanie informacji marketingowych ( w tym newslettera) przez czas konieczny do udzielenia odpowiedzi,wykonania umowy, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne. W każdej chwili przysługuje Państwu wgląd do swoich danych, ich sprostowanie, usunięcie lub prawo do ograniczenia ich przetwarzania a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Przysługuje Państwu także prawo do przenoszenia swoich danych i wniesienie skargi do organu nadzorczego.

 

Jeżeli nie zgadzasz się na dalsze przetwarzanie przez nas twoich danych osobowych w celu otrzymywania od nas newslettera – możesz wypisać się

 

TUTAJ